Yapısal Kablolama

Gelişen teknolojiyle birlikte yapısal kablolama çözümleri ortaya çıkmış ve bu sayede data,telefon,güvenlik sistemleri,şebeke ve ups sistemleri tek bir çatı altında toplanarak sistemin entegre bir şekilde çalışabilmesi sağlanabilmektedir.

 

Data Kablolama (Network-Bilgisayar Ağı)

Günümüzde en yaygın kullanılan veri kablolama türü Cat-6 ve Cat-7 standartlarındaki kablodur..Temelde bilgisayarlar arası iletişimi hedefleyen bir sistem olmakla birlikte yeni teknolojiler sayesinde telefonlar, güvenlik kameraları ve tv yayınları da aynı kablolama sistemini kullanmaya başlamıştır. 

Sistem yıldız mimaride, category5-6-7 (bakır kablo) ve fiber optik kablolar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Günümüzde, uygun ortam ve doğru çözüm gerçekleştirildiği taktirde category6 (bakır) kablo kullanılarak GigaBit seviyelerinde ses, veri ve görüntü iletimi mümkün olmaktadır.

Fiber Kablolamama

Limitsiz hızlarda iletişim için, her türlü olumsuz gürültü ve etkilerden uzak fiber optik kablolar tercih edilebilir.

Kabin Düzenleme
Kabinlerdeki data ve enerji hatları kurulumunda gerekli bağlantı standartlarıyla sağlam ve güvenli sistemler kuruyoruz.

       Sistem Odası Kurulumu
Ağ donanımlarınızın verimli ve güvenlikli bir şekilde çalışması için, bu donanımların yangına dayanıklı - sıvı sızdırmaz duvarlarla çevrili olması, alarm ve bunlar gibi pek çok önlemi sizin için biz alıyoruz.

Wireless Networks (Kablosuz Ağ)

Kablosuz bilgisayar ağlarınız kolay kurulumu ile ağın bütün avantajlarını kablo zorunluluğu olmaksızın size sunar. Şimdi evinizin ofisinizin her yerini dolaşabilirsiniz—hem de internet, email ve bilgisayar ağınıza bağlı olarak. Dosyalarınızı, yazıcılarınızı ve sabit disklerinizi güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Geniş kablosuz güvenlik alanı ve hızlı data transferi sağlayan kablosuz ağınız ANKA-NET’in  çözümleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

Yapısal Kablolama GALERİSİ

0 Yorum:


  •  yazmış:


Yorum BırakınAsağıdaki arama formunu kullanın

Arama formu sitenin tüm içerği içinde aradığınız kelimenin geçtiği sayfaları bulup listeler

Ya da

Direk bize sorun


×